MEDYA HABERLERİ

Mevlüt Tezel yazdı: "Gülben'in serbest düşüşü!"

Mevlüt Tezel yazdı:

Gülben Ergen'in evli işadamı Tolga Duğles ile yasak ilişki yaşadığına dair haberler, günlerce manşetlerden inmemişti.

Sabah'tan Mevlüt Tezel'in yazısı...

Gülben Ergen; 21 Nisan 2016 tarihinde Erhan Çelik ile evliyken, kurucusu olduğu derneğin İzmir Karabağlar'daki anaokulunun açılışına sevgilisi Tolga Duğles ile katılmıştı. Bu olay medyaya, 'skandal' diye yansımıştı.

Gülben Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles ile yasak ilişki yaşadığına dair haberler, günlerce manşetlerden inmemişti.

Bu skandal Ergen'in imajını yerle bir etmesinin dışında sanatçının işlerine de darbe vurdu. Ergen'in başrolünü üstleneceği, Kanal D'de yeni başlayacak olan sitcom dizisi rafa kaldırıldı.

Ergen bir darbe de Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) yedi. GÜNAYDIN'ın yaptığı haber büyük gündem oldu: MEB, Gülben Ergen'in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile protokol imzalamıştı.

Ancak o protokol iptal edildi.

Yasak aşk skandalı patlak verdiğinde Doğan Grubu, köşe yazarından yöneticisine kadar herkes Ergen'e destek çıkmıştı. Hatta Ergen'in yasak aşk haberini programın yayın akışından çıkarmayı unutan Kanal D'nin iki kurgucusu işten atılmıştı.

Ergen'in dizi projesinin rafa kaldırılmasının devamı gelir mi bekleyip göreceğiz.

Şimdi asıl merak edilen; Ergen'in Hürriyet'teki sosyal sorumluluk projeleri odaklı röportajlarının devam edip etmeyeceği...

Nereden nereye... Vakti zamanında eski MEB Bakanı Nimet Çubukçu, Çocuklar Gülsün Diye sosyal sorumluluk projesini imzalarken Ergen'i topluma örnek, rol model olarak göstermişti. Şimdi ise Ergen kamuoyunda yasak aşk yaşayan, yuva yıkan kadın olarak gösteriliyor, 'O artık örnek sanatçı değil' deniyor.

SABAH'TAN MEVLÜT TEZEL'İN HABERİN TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ!...
  • Bu Haberi