YAŞAM HABERLERİ

Almanya'da dehşet veren cinayet!

Almanya'da dehşet veren cinayet!

24 yaşındaki Hatice Bayram ve 6 yaşındaki oğlu, Alman komşularının evinde bıçaklanarak öldürüldü. Korkunç cinayet, genç kadın 2 gün işe gelmeyince ortaya çıktı.

Yeni Asır'da yer alan habere göre bir yıldır Almanya'da yaşayan Bulgaristan Türk'ü Hatice Bayram (24) ve oğlu Ahmet Bayram (6) bıçaklanarak öldürüldü.

Hafta sonu işlendiği tahmin edilen cinayet, anne Hatice Bayram'ın 6 aydır çalıştığı mobilya mağazasının sahipleri tarafından aranması ile ortaya çıkartıldı.

Talihsiz anne ve çocuğun cansız bedenleri 54 yaşındaki Alman komşularının evinde bıçaklanmış halde bulundu.

Ahmet ve annesinin cesetlerinin evinde bulunduğu Alman T.T.'nin kaçtığı anlaşıldı, polis bunun üzerine soruşturma başlatarak şüpheliyi aramaya başladı.

'İŞE GELMEYİNCE ARADILAR'

Hatice Bayram'ın patronu Mustafa Yılmaz olayı, "Hatice Bayram 6 aydır yanımızda çalışıyor.
İşinde gayet başarılı ve mutluydu. 2 gün işe gelmeyince merak ettik. Hem kız kardeşim hem de gençlik dairesinden görevli bir danışmanla evlerine kontrol için gittik. Görevliler kendi evlerinde bulamayınca binada aramaya başladılar.

Bodrum katına indiklerinde kan izlerine rastladılar. Kan izleri ekibi aynı apartmanda oturan 54 yaşındaki Alman komşunun evine götürdü. Gençlik dairesi görevleri ve polisle beraber açılan evde anne Hatice Bayram ve oğlu Ahmet'in vahşice bıçaklanarak öldürülmüş halde cesetleri bulundu"
diye anlattı.
  • Bu Haberi