MAGAZİN HABERLERİ

Arap hayranları Fahriye ve Burak'a rahat vermedi

Arap hayranları Fahriye ve Burak'a rahat vermedi

Ünlüler dünyasının favori ikilisi Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki gün Bebek'teydi. Çift semte akın eden Arap hayranlarının yakın markajında kaldı.

Sözcü'den Mustafa Kızgınyürek'in haberine göre geçtiğimiz günlerde bir tekstil markasının reklam yüzü olan Fahriye Evcen, sevgilisi Burak Özçivit ile Bebek’te baş başa yemek yedi.

Çıkışta Arap hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ikili muhabirlerin sorularını yanıtladı. Reklam yüzü olduğu markanın katalog fotoğraflarında photoshop’la zayıflatıldığı yönünde çıkan haberler için Evcen; “Hangi fotoğrafta photoshop yapılmıyor ki! Ürünleri  göstermek adın tabii ki böyle şeyler yapılıyor. Siz de biliyorsunuz yıllardır hep aynıyım” dedi.

Öte yandan Burak Özçivit, Kara Sevda dizisinin sona ermesinden sonra yeni bir dizi projesine başlayacağını, hazırlıkların sürdüğünü belirtti. Haziran ayında nikah masasına oturacak olan çiftten Özçivit, düğünle ilgili sorulara ise “Setlerden fırsatını bulup Fahriye’yle karşılaşabilirsek düğün tarihini netleştireceğiz” diyerek yoğun çalışma temposundan şikâyetçi oldu.


  • Bu Haberi