SPOR HABERLERİ

Arda Turan pazarlığında neler oluyor?

Arda Turan pazarlığında neler oluyor?

Katalan kulübünün 30 milyon Euro bonservis bedeli belirlediği oyuncuyu kiralamaya yanaşmadığı, Aslan için 20 milyon euroya indiği iddia ediliyor...

Yeni Asır'da yer alan habere göre Galatasaray ile Barcelona arasındaki Arda Turan pazarlığı dün de devam ederken Katalan ekibi başka bir öneriyi masaya yatırdı.

Sarı-kırmızılı ekibin kiralık olarak yuvaya döndürmek için çaba sarf ettiği yıldız oyuncu için kulübünün "Bonservisiyle alın" teklifinde bulunduğu bildirildi.

İspanyol gazeteleri dün Arda-G.Saray flörtüne geniş yer ayırırken Barcelona'nın Arda için belirlediği 30 milyon euroluk bonservis bedelini 20 milyon euroya çektiği konuşuluyor. G.Saray'ın ise kiralık formülünde direttiği bonservis için ise 10 milyon eurodan fazla ücret ödeyemeyeceğini bildirdiği yazıldı. Katalan gazetelerinden Sport ise Barça'nın yeni teknik direktörü Ernesto Valverde'nin Arda'yı yeni sezon planlarına dahil etmediğinin altını çizdi.

Arda konusunun transferinin bitiş tarihi olan 7 Eylül'e kadar süreceği konuşulurken G.Saray'ın sorunu sponsor desteğiyle de çözmeye çalıştığı konuşuluyor.
  • Bu Haberi