MAGAZİN HABERLERİ

Arzu Sabancı da sosyal medya kurbanı oldu!

Arzu Sabancı da sosyal medya kurbanı oldu!

"Arzu Sabancı, yanlışlıkla live tuşuna basıp canlı yayını başlattığında, Soho House İstanbul'un halkla ilişkiler müdürünün kulaklarını çınlatıyormuş! Ama ne çınlatma..."

Sabah'tan Bülent Cankurt'un bugünkü yazısı...

Sosyal medya kurbanlarına Arzu Sabancı da eklendi!

Son zamanlarda, ünlülerin başına musallat olan sosyal medya kazalarına bir ünlünün daha kurban gittiğini öğrendim. Son kurban; Instagram'daki 324 bin takipçi sayısıyla pek çok yerli-yabancı Instagram fenomenini geride bırakan Arzu Sabancı.

Memleketi Adana'daki yakınlarını ziyarete giden Arzu Hanım, önceki gün bir arkadaşının arabasında giderken fark etmeden Instagram'da canlı yayın başlatmış. Tabii ondan sonra da olanlar olmuş!

INSTAGRAM'INI YORUMA KAPATTI

Arzu Sabancı, yanlışlıkla live tuşuna basıp canlı yayını başlattığında, Soho House İstanbul'un halkla ilişkiler müdürünün kulaklarını çınlatıyormuş!

Ama ne çınlatma...

Arzu Hanım, geçen hafta işten ayrılan müdürü epey bir yerin dibine sokmuş! Dış görünüşünden tutun da işinde ne kadar kötü olduğuna kadar söylemedik laf bırakmamış.

Tabii canlı yayında olduğu için birçok takipçi de bunları dinlemiş. Neyse ki, bir yakını Arzu Hanım'ı arayıp uyarmış da canlı yayın sona ermiş! Bu arada canlı yayını dinleyen takipçiler, yorumda bulunmaya başlayınca; Arzu Hanım Instagram hesabını yoruma kapatmış.

SABAH / GÜNAYDIN'DAN BÜLENT CANKURT'UN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ!..
  • Bu Haberi