MAGAZİN HABERLERİ

Aslıhan Karalar, Hakan Sabancı'yi sildi!

Aslıhan Karalar, Hakan Sabancı'yi sildi!

Bugüne kadar Rus, Fransız, Çinli ve Yunan güzellerle birlikte olan Hakan Sabancı, aşk elçiliğine soyundu. Geçtiğimiz gün Fransa’ya giden 27 yaşındaki işadamı, burada Vika isimli Polonyalı bir modelle sabahladı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre ünlü iş adamı Hakan Sabancı'nın aşk hayatındaki hızına yetişmek mümkün değil… Güzel model Aslıhan Karalar'la geçtiğimiz ay yeni bir aşka yelken açan sosyetik iş adamı, bir hafta önce de Kim Kardashian'a ikizi kadar benzeyen model Metisha Schaefer ile ABD'de yakınlaşmıştı.

Türk asıllı Alman modelle yaptığı kaçamak Sabancı'ya pahalıya patladı. Best Model of Turkey 2017 birincisi Karalar, çapkın iş adamını instagram'da takipten çıkardı. Ayrılığın ardından 71. Cannes Film Festivali için Fransa'ya geçen Sabancı, burada da boş durmadı.

YABANCI GÜZEL ELE VERDİ!

İş adamı, önceki akşam Vika isimli Polonyalı sarışın bir modelle 'Medusa' adlı mekanda sabaha dek eğlendi. Her zaman olduğu gibi çapkınlık turunda paylaşım yapmaktan kaçınan Sabancı'yı güzel model ele verdi. Vika, iş adamıyla eğlencesini instagram'da paylaştı.

İş adamının takipçileri de "Bugüne kadar Rus, Fransız, İtalyan, Yunan ve Çinli güzellerle aşk yaşayan Sabancı; ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil ediyor" esprisi yaptı.

27 yaşındaki Hakan Sabancı'nın bugüne kadar ki tek uzun süreli ilişkisi ise Aslışah Alkoçlar ile oldu.
  • Bu Haberi