MEDYA HABERLERİ

Atv Genel Müdürü'nün oğlu, bir çocuğu komalık mı etti?

Atv Genel Müdürü'nün oğlu, bir çocuğu komalık mı etti?

Medyaradar geçtiğimiz gün ortaya çıkan “ATV Genel Müdürü’nün oğlu Bilfen Okulları’nda bir çocuğu komalık etti" haberinin detaylarına ulaştı.

MedyaRadar'da yer alan habere göre Ekşi Sözlük’te girilen bir entry’le patlayan olay daha sonra birbiri ardına gelen veli yorumlarıyla giderek daha dikkat çeken bir hal almıştı.

MEDYARADAR O MÜDÜRÜ BULDU

Medyaradar'a gelen ilk duyumlara göre söz konusu olayda adı geçen ATV Genel Müdürü; 2015’te göreve başlayan Metin Ergen. Genel Müdür Ergen, oğlunun komalık ettiği 13 yaşındaki Efe isimli çocuğun durumuyla da yakından ilgili. Çocuğun ameliyata alındığı Kadıköy’deki Şifa Hastanesi’nden ayrılmayan Ergen doktorlardan da sık sık bilgi alıyor.

OKUL YÖNETİMİ: OLAY DOĞRU KAYIRMA YOK

Olayın yaşandığı Bilfen Okulları Esenşehir Kampüsündeki yetkililer ise karne günü yoğunluğunu neden göstererek sorularımıza cevap vermedi. Ancak okul idaresi tarafından daha önce yapılan bir açıklamada iki öğrenci arasında yaşanan bir kavga sonucu bir öğrencinin hastaneye kaldırıldığı doğrulandı. Okul yönetimi ATV Genel Müdürü’nün oğlunun kollandığı ve olayın üstünün örtülmeye çalışıldığı yönündeki iddiaları ise kesin bir dille yalanladı.

VELİLERİN İDDİASI TAM AKSİ YÖNDE

Ekşi Sözlük yazarları ve Uğur Çoruh isimli bir veli ise sosyal medya hesabından okul yönetiminin söylediklerinin tam tersini iddia etti. Uğur Çoruh isimli veli olay sonrası kişisel Facebook hesabından şu yazıyı paylaştı: "Olay resmen yalan dolanla örtbas edilmeye çalışılıyor… Aile şaşkın. "Neredeyse Efeyi suçlayacaklar" dedi bana babası… Okul müdiremiz ATV çocuğunun babasının ne iş yaptığını bilmediğini söylemiş…. İçim acıdı. Ben de şoktayım. Bilfen'e hiç yakışmadı!!"

MEDYARADAR
  • Bu Haberi