MAGAZİN HABERLERİ

Burak Deniz ve Büşra Develi: “Bizim böyle prensiplerimiz yok”

Burak Deniz ve Büşra Develi: “Bizim böyle prensiplerimiz yok”

Ekranların başarılı ikilisi Burak Deniz ve Büşra Develi, önceki akşam Nişantaşı'nda City's de düzenlenen İstanbul Film Festivali'nde gösterimine katıldı.

Sözcü'de yer alan habere göre birlikte oynadıkları filmin gösterimine katılan sevgililer, gösterim sonrası soru cevap kısmına katıldı. Çekimlerin zor geçtiğini söyleyen ikili, “Biraz zor oldu, çift olduğumuz için ikimiz çok keyif aldık” dedi. Filmlerinin mart ayında vizyona gireceğini söyleyen Burak Deniz ve Büşra Develi, “İstanbul Film Festivali kapsamında gösteriliyor, daha vizyona girmedi” dedi. Geçtiğimiz hafta düzenlenen GQ ödül töreninde en iyi çıkış yapan oyuncu ödülünü alan Deniz, “Doğum günümü GQ ödül töreninde geçirdik, yoğun olduğumuz için kutlayamadık. Bu hafta arkadaşlarımız ile toplanıp kutlayacağız” dedi.

Meslektaşı Hazal Kaya’nın kendisine gönderdiği ‘Ciğerimin Köşesi’ yazan çelenk hakkındaki sorulara gülerek cevap veren ikili, ‘Birbirimizin setine gitmeyiz, prensibimiz bu’ sözleri hakkında açıklama yaptı. Deniz ve Develi, “Bizim böyle bir açıklamamız ve böyle bir prensibimiz yok” dedi.


  • Bu Haberi