MAGAZİN HABERLERİ

Burak Özçivit, Murat Boz'lu fotoğrafları sildi

Burak Özçivit, Murat Boz'lu fotoğrafları sildi

Burak Özçivit’ten dostluğa nokta! Yakışıklı oyuncu, ‘Kardeşim Benim 2’ filmine yeterli desteği vermediğini düşündüğü Murat Boz’a sosyal medya faturası kesti! Özçivit, Boz’la olan tüm fotoğraflarını instagram’da sildi.

Takvim'in haberine göre son filmleri 'Kardeşim Benim 2' ile gişede hüsrana uğrayan Burak Özçivit ile Murat Boz birbirine düşman oldu. Aynı zamanda yapımcılığını da üstlendiği filmin başarısızlığının faturasını İstanbul dışı galalarına katılmayan Boz'a kesen Özçivit, önceki gün sosyal medyada popçuyla çekilen tüm fotoğraflarını sildi.

İNKAR EDİLMİŞTİ!

Daha önce Takvim'in duyurduğu küslüğü her seferinde inkar eden ikiliden Burak Özçivit, son hamlesiyle de ünlü şarkıcıyla arasının bozuk olduğunu kanıtladı. 'Kardeşim Benim 2'nin ilk gişe rakamlarının öğrenildiği tarihlerde morali bozulan Özçivit, filme sahip çıkmamakla suçladığı Boz'u instagram'da takipten de çıkarmıştı. Yalnızca galada eşi Fahriye Evcen'le verdiği pozu silmeyen Özçivit, hem 'Kardeşim Benim 2'yi hem de Murat Boz'la dostluğunu maziye gömdü.

GÖZLER BOZ'DA...

Bunun üzerine gözler ünlü popçuya çevrildi. Boz, geçtiğimiz günlerde "Gişeden dolayı arkadaşlık biter mi? Arkadaşlık gişe yüzünden bitecekse zaten hiç olmasın daha iyi. Fahriye de Burak da sevdiğimiz arkadaşlarımız" demişti. Israrla yakışıklı oyuncuyla küs olmadığını belirten Boz'un, son gelişme üzerine nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu. Bu arada Murat Boz'un yeni filmi için hazırlıklara başladığı ve sinema filminde eşi tarafından terk edilip kızıyla yaşamını sürdüren down sendromlu bir babayı canlandıracağı söyleniyor.

AŞKLARINDAN TAKİBE DEVAM

Özçivit'le Boz sosyal medyada birbirlerini takip etmezken Fahriye Evcen ile Aslı Enver takipleşmeyi sürdürüyor.
  • Bu Haberi