MAGAZİN HABERLERİ

Burcu Güneş ‘Playback Yapma’ diyen seyirciye fırça çekti!

Burcu Güneş ‘Playback Yapma’ diyen seyirciye fırça çekti!

Şarkıcı Burcu Güneş, geçtiğimiz akşam Aydın'da gerçekleştirilen bir festivalde sahne aldı, seyircilerden gelen tepki şarkıcıyı çok şaşırttı.


Sözcü'nün haberine göre eski ve yeni şarkılarını Aydınlılar için söyleyen Burcu Güneş, istek üzerine yeni albümünden bol bol türküler de söyleyerek yaklaşık iki saat sahnede kaldı. Gecenin ilk dakikalarında sahne önünde toplanan bir grup gencin arasına karışmış bir adam sanatçıya sözlü tacizde bulundu.

Sanatçının dikkatini çekmeye çalışarak yüksek sesle bağırmakta olan adam, Burcu Güneş'e "Playback yapıyorsun, yeter.  Bize canlı söyle, arkadaki adamların da canlı çalmıyor zaten!” deyince olanlar oldu. Bu sözlere kayıtsız kalamayan Güneş, sahnede resmen çılgına döndü.

Sanatçı, “Yıllardır televizyonlarda bile daima canlı söylemeye gayret ediyorum. Bari konserimdeyken bana söylemeyin playback yapıyorsun diye” diyerek tepki gösterdi. “Ama haklısınız aslında bu bir iltifat, sahnede playback kadar kusursuz ve iyi, hatta orijinalinden daha iyisini çalıyor ve söylüyoruz” diye sözlerine devam eden Burcu Güneş'e konsere gelen binlerce kişi alkışlarla destek verdi.

İşte o anlar...

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..


  • Bu Haberi