MAGAZİN HABERLERİ

Caner Toygar gözyaşlarıyla evlendi!

Caner Toygar gözyaşlarıyla evlendi!

14 yıl önce 'Gelinim Olur Musun' programıyla tanınan Caner Toygar, evlilik programında tanıştığı Berke ile nikah masasına oturdu.


MedyaRadar'da yer alan habere göre yılların müzmin bekarı Caner sonunda evlendi. Evlilik kararını aldığı günden itibaren kurgu olduğu iddiaları ile karşı karşıya kalan Caner ile Berke aşkında mutlu sona gelindi.

Evlilik programına katıldığı günden bu yana Türkiye’nin gündemini bir şekilde meşgul etmeyi başaran Caner, hayatının aşkını Esra Erol ile evlilik programında buldu. Aşk arayışı devam eden, programda onlarca kadını ret eden ve bu yüzden programda sahte olduğu ima edilen Caner, evliliği ile ilgili gelen yorumlara da "Kurma olsa bu kadar gerçek hissedemezdim. Hadi hepsini geçin bu nikah nasıl kurgu olabilir?" şeklinde bir açıklama yaptı.

EVLENDİĞİNİ KABE'DE GÖRMÜŞTÜ!

Bir süredir programda taliplerini arayan Caner, Kabe ziyaretine gitmiş ve orada rüyaya yattığını kendisinin Berke ile evlendiğini görmüş, gördüğü rüyanın ardından gelin adayı ile evlenmeye karar vermişti.Bir süredir nişanlı olan çift için 29 Mart Perşembe günü canlı yayında kına gecesi yapıldı.

Caner ve Berke çifti bugün canlı yayında yapılan görkemli düğünle evlendi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADIGözyaşlarını tutamayan Caner, çok zor ünler geçirdiği ekmek alacak parasının olmadığı zamanları hatırladığını fakat sonunda aradığı mutluluğu Esra Erol’un programında bulduğunu söyledi.

14 senedir yaşadığı kötü günlerin de geri kaldığını belirten Caner, aradığı mutluluğu Berke’de bulduğunu söyledi.

GELİN ÇİÇEĞİNİ LOCADAN ALİ HAYDAR YAKALADIBALAYINA GİDECEKLER Mİ?

Çift, yarın yapılacak düğünün ardından balayına gitmeyeceklerini, Nisan ayı içerisinde Umre’ye gitmeyi planladıklarını söyledi. Duygusal anların yaşandığı nikahta, Caner’e en güzel sürprizi annesi yaptı.

Araları iyi olmayan anne ve oğul nikah vasıtasıyla buzları eritti.Yayından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...
  • Bu Haberi