MEDYA HABERLERİ

Dilara Pekel yazdı: "Poyraz Karayel’den İncir Reçeli sürprizi!"

Dilara Pekel yazdı:

"...Buradaki asıl soru şu; biz zaten İncir Reçeli’ni afiyetle yedik, bitirdik! İkinci (aslında üçüncü) bir İncir Reçeli’ni yer miyiz?"

Medyanın Elli Tonu'ndan Dilara Pekel'in yazısı...

İki sezondur hepimizi ekrana kilitleyen Poyraz Karayel dizisi bana ve bir çok kişiye göre iğrenç bir finalle ekrana veda etmişti.

Öğrendim ki o iğrenç finalden önce iki final daha çekilmiş!

Birinde Ayşegül ve Poyraz’ı evlendirilerek mutlu sona imza atılmış; diğerinde de Bahri Baba öldürülüp Poyraz yeni “Baba” ilan edilmiş!

Ancak seçile seçile Ayşegül’ün öldürülme sahnesi seçilmiş!

Daha önceden çekilen iki final bile, bu seçilen finale on bin basardı ama artık yapacak bir şey yok! Olan oldu; gelin biz Poyraz Karayel filmini konuşalım.

Biidiğiniz üzere Poyraz Karayel’in filmi çekilecek! Herkesin kafasında “Eee Ayşegül öldü, nasıl olacak bu iş?” sorusu var!

Sağlam bir kaynaktan duyduğuma göre Poyraz Karayel’in filmi tıpkı İncir Reçeli 2'deki gibi olacakmış!

Yani Ayşegül sadece geçmiş görüntüleriyle ekrana gelecek, Poyraz da yeni bir kadına aşık olacak! Tabii o aşık olma süreci bir hayli sancılı geçecek, tıpkı İncir Reçeli 2'de olduğu gibi!

Zaten hatırlarsanız Poyraz Karayel’in finalinde Poyraz, tıpkı Metin (Halil Sezai) gibi duvarları yazdığı yazılarla donatmıştı!

Ekip bu göndermeyle zaten işareti vermişti!

Buradaki asıl soru şu; biz zaten İncir Reçeli’ni afiyetle yedik, bitirdik! İkinci (aslında üçüncü) bir İncir Reçeli’ni yer miyiz?

Hadi cevabını da ben vereyim, sizi beklemeyeyim! Tabii ki yeriz; en azından bunun tadı nasıl olmuş diye merak eder, kaşıklarız işi! Zaten birebir aynısını da yapmazlar; farklılıklar olur ama ne gerek var yapılmışı bir daha yapmaya?

Dilara Pekel / MEDYANIN ELLİ TONU
  • Bu Haberi
Yasemin Kutsi