YAŞAM HABERLERİ

Emirhan Bebek'in gizemli ölümü

Emirhan Bebek'in gizemli ölümü

Antalya’nın Manavgat ilçesinde annesi tarafından yatağında hareketsiz bulunan 4 aylık bebeğin öldüğü belirlendi. Ölümü şüpheli bulunan bebek, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Akşam'da yer alan habere göre eşinden ayrılma aşamasında olan ve Manavgat’ın Side Mahallesinde bulunan bir apartta kalan anne Ş.K., 4 aylık oğlu Emirhan K.'yı sabah kalktığında yatağında hareketsiz halde bulunca hastaneye götürdü.

Hastanede yapılan kontrolde bebeğin hayatını kaybettiği belirlendi. Bebeğin ölümünü şüpheli bulan hastane yetkilileri olayı jandarmaya bildirdi. Jandarma ekipleri ise Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla bebeği kesin ölümünün belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderdi.

Jandarma tarafından ifadesi alınan Anne Ş.K., oğlunu gece besleyip yatırdığını, sabah kalktığında hareket etmediğini görünce kendi imkanlarıyla hastaneye getirdiğini söyledi. Ş.K.’nin B.K.K. ile evli olduğu, eşiyle boşanma davası sürerken 1 yıldır Manavgat’ta M.V. ile birlikte yaşadığı öğrenildi.

Öte yandan, yaşamını yitiren Emirhan K.’nin kendi çocuğu olduğunu söyleyen M.V. bebeğin annesi Ş.K’nin boşanmak üzere olduğu eski eşinin bu durumu bildiği halde çocuğa kendi çocuğuymuş gibi kimlik çıkarttığını, 8 aylık doğan oğlunun ciğerlerinden rahatsız olması nedeniyle daha önce 1 ay tedavi gördüğünü ileri sürdü. 
  • Bu Haberi