SPOR HABERLERİ

Emre Belözoğlu 1 yıl daha Başakşehir'de!

Emre Belözoğlu 1 yıl daha Başakşehir'de!

Medipol Başakşehir, Emre Belözoğlu'nun sözleşmesini 1 yıl uzattı.

Akşam'ın haberine göre Medipol Başakşehir, bu sezon sonunda sözleşmesi sona eren Emre Belözoğlu'nun sözleşmesini 1 yıl uzattı.

İşte kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama:

"Başkanımız Göksel Gümüşdağ’ın kaptanımız Emre Belözoğlu ile yaptığı görüşme sonrasında futbolcumuzun sözleşmesinin bir yıl daha uzatılmasına karar verilmiştir.

2018-2019 sezonu sonuna kadar turuncu-lacivertli formamızı giymeye devam edecek olan kaptanımız Emre Belözoğlu’na başarılar diler, zaferlerle dolu bir sezon geçirmesini temenni ederiz."


"Bu sezon son senem, G.Saray'ı tebrik ederim"

Yayıncı kuruluşa açıklamalar bulunan Emre, "Şu ana kadar bu takım için elimden gelen her şeyi yaptım, mutluyum. Başakşehir, benim ile sözleşme yenilemeseydi futbolu bırakacaktım. Bu sezon son senem olacak ve şampiyonlukla veda etmek istiyorum. Başakşehir bana değerli olduğumu hissettirdi, onlara teşekkür ediyorum. Bir sezon futbol oynarken, diğer yandan da geçişe hazırlanacağım. Teknik direktörlük ya da yöneticilik anlamında karar vereceğim. Genç arkadaşlarıma önerim şu; hayatlarının merkezlerine ailelerini ve futbolu koysunlar. Kulüpler ile bir anlaşma yaparken, sanki aileleri ile bir anlaşma yapıyorlar gibi düşünsünler. Hak etmediğiniz bir şampiyonluğu kazanamazsınız. Her şampiyonluk hak edilmiş şampiyonluktur. Galatasaray'ı tebrik ediyorum" dedi. 
  • Bu Haberi