Ana SayfaGaleriHaber GaleriEN SEKSİ ÜLKELER

EN SEKSİ ÜLKELER

 • Paylaşmak ister misin ?
Yunanistan: Akdeniz iklimi, sahilleri ve bir sürü adasıyla Yunanistan dünyadaki en ateşli ülke ünvanına sahip. Adalarda ve anakarada birini tavlamak için gereğinden fazla mekan bulunuyor.
 • Yunanistan: Akdeniz iklimi, sahilleri ve bir sürü adasıyla Yunanistan dünyadaki en ateşli ülke ünvanına sahip. Adalarda ve anakarada birini tavlamak için gereğinden fazla mekan bulunuyor.
 • Brezilya: Tanganın doğduğu yerin Brezilya olduğunu düşünürsek, seksin Brezilya için nefes almak kadar önemli bir şey olduğunu kabul etmemiz hiç de abes görünmüyor. Rio’da her yıl düzenlenen Karnaval’de en inatçı yasaklar bile ortadan kalkar.
 • Rusya: Belki de Amerikalıların Rus’larla esas savaş nedeni Ruslar’ın Amerikalılar’dan daha çok seks yapmalarıydı. Ruslar’ın libidosu yüksek olduğundan olsa gerek, Moskova’daki bir sürü gece kulübünde tek gecelik heyecanların sayısı oldukça fazla.
 • Çin: Pekin’de geçen sekiz senede 5 bin erotik ürünler satan mağazanın açılmış olması ve dünyadaki seks oyuncaklarının yüzde 70’inin Çin'de üretiliyor olması burayı da en seksi ülkeler arasına yerleştirdi.
 • Polonya: Her yıl düzenlenen ‘Eroticon’ festivaliyle en yeni seks oyuncakları ve malzemeleri tanıtılıyor bu ülkede. Polonya’daki politikacıların çoğunun isimleri seks skandallarına karışmıştır.
 • İtalya: Günlük işleri arasında ‘la dolce vita’ mantığıyla İtalyanlar seks enerjilerini yüksek tutuyorlar. Bir anket sonucuna göre İtalyanlar’ın yüzde 32’si 60 yaşına kadar kadar düzenli seks yapmış.
 • Malezya: Topluma bakacak olursanız bu ülke kesinlikle tutucu görünse de kapalı kapılar ardında farklı bir hikaye var. Yakın zamana kadar seks eğitiminin okullarda verilip verilmeyeceği konusunda tartışmalar yaşanıyordu. 2008 yılında Malezya’nın Sağlık Bakanı’nın seks kasetlerinin ortaya çıkmasıyla beraber ülkenin karışmasını da dikkate alırsak, ülkenin gerçekten ilginç alışkanlıklarının olduğunu algılayabiliriz .
 • İspanya: Latin aşkının en iyi icra edildiği ülkenin bu listede yer almaması herhalde düşünülemezdi. Son araştırmalar gösteriyor ki, İspanyol erkekleri partnerini daha uzun süre memnun edebilmek için Viagra’ya sıkça başvuruyor.
 • İsviçre: Siyasal arenada ne kadar tarafsız olurlarsa olsunlar, İsviçrelilerin seks hakkında söyleyecek çok sözü var.
 • Meksika: Seksi bir molaya mı ihtiyacınız var? Meksika’da gençler cinsel deneyimlere oldukça erken yaşta başlıyor. Öyle ki başkent Mexico’da hükümet yetkilileri gençlerin cinsel deneyime genç yaşlarda öyle ya da böyle başlayacağının farkına vararak seks eğitimi ile ilgili tam 700 bin bilgilendirici kitap kopyası dağıttı.
380 erkek şiddet mağduru olarak devlete sığındı
Başörtülü kadına saldırdığı iddia edilen sanık kendini savundu
Bülent Ersoy ve Muazzez Abacı'ya büyük suçlama!
Arda Turan ve Okan Buruk'a FETÖ suçlamasında takipsizlik
Hakkari’de patlayıcı ve mühimmat ele geçirildi
Muhterem Nur 'Müslüm' filminden para aldı mı?
Atatürk Havalimanı'nda yaşanan korkunç olay için karar!
Engin Günaydın gönlünce harcadı
Yıllık izin yapmayanlara önemli uyarı!
Burcu Esmersoy: "Şimdilik gizli kalsın"
Lüks otomobile uyuşturucu operasyonu
Ünlülerin tanıttığı çay zehir çıktı!
Bahçeli - Erdoğan görüşmesinin gündemi belli oldu
Deniz Seki tartıda 57'yi gördü!
Otomobil 100 metre takla attı!
Gelin adayı Solmaz herkesi şok etti!
AİHM'den seçimler öncesi flaş Demirtaş kararı
Talat Bulut'tan Altan Erkekli'ye olay gönderme!
Cezaevinden firar etti, 6 saat sonra yakalandı!
Özlem Yıldız: "Mehmet Ali Erbil benim kıymetlim"
MHP Lideri Bahçeli'den Cemal Kaşıkçı açıklaması!
Mukaddes Yenge yakışıklı oyuncuyla buluştu
Mahkemeden Murat Başoğlu kararı
Muhabirleri fark eden Eliz, telefona sarıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Emina Jahovic'ten Sadettin Saran'a olay yorum!
Fatih Altaylı, Mehmet Soysal'ın sözlerini yorumladı
Tuğba Yurt ve Cenk Şahin barıştı
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'den istifa etti
Demet Akalın 2 milyon liralık yüzüğünü gösterdi