Ana SayfaGaleriHaber GaleriEN SEKSİ ÜLKELER

EN SEKSİ ÜLKELER

 • Paylaşmak ister misin ?
Yunanistan: Akdeniz iklimi, sahilleri ve bir sürü adasıyla Yunanistan dünyadaki en ateşli ülke ünvanına sahip. Adalarda ve anakarada birini tavlamak için gereğinden fazla mekan bulunuyor.
 • Yunanistan: Akdeniz iklimi, sahilleri ve bir sürü adasıyla Yunanistan dünyadaki en ateşli ülke ünvanına sahip. Adalarda ve anakarada birini tavlamak için gereğinden fazla mekan bulunuyor.
 • Brezilya: Tanganın doğduğu yerin Brezilya olduğunu düşünürsek, seksin Brezilya için nefes almak kadar önemli bir şey olduğunu kabul etmemiz hiç de abes görünmüyor. Rio’da her yıl düzenlenen Karnaval’de en inatçı yasaklar bile ortadan kalkar.
 • Rusya: Belki de Amerikalıların Rus’larla esas savaş nedeni Ruslar’ın Amerikalılar’dan daha çok seks yapmalarıydı. Ruslar’ın libidosu yüksek olduğundan olsa gerek, Moskova’daki bir sürü gece kulübünde tek gecelik heyecanların sayısı oldukça fazla.
 • Çin: Pekin’de geçen sekiz senede 5 bin erotik ürünler satan mağazanın açılmış olması ve dünyadaki seks oyuncaklarının yüzde 70’inin Çin'de üretiliyor olması burayı da en seksi ülkeler arasına yerleştirdi.
 • Polonya: Her yıl düzenlenen ‘Eroticon’ festivaliyle en yeni seks oyuncakları ve malzemeleri tanıtılıyor bu ülkede. Polonya’daki politikacıların çoğunun isimleri seks skandallarına karışmıştır.
 • İtalya: Günlük işleri arasında ‘la dolce vita’ mantığıyla İtalyanlar seks enerjilerini yüksek tutuyorlar. Bir anket sonucuna göre İtalyanlar’ın yüzde 32’si 60 yaşına kadar kadar düzenli seks yapmış.
 • Malezya: Topluma bakacak olursanız bu ülke kesinlikle tutucu görünse de kapalı kapılar ardında farklı bir hikaye var. Yakın zamana kadar seks eğitiminin okullarda verilip verilmeyeceği konusunda tartışmalar yaşanıyordu. 2008 yılında Malezya’nın Sağlık Bakanı’nın seks kasetlerinin ortaya çıkmasıyla beraber ülkenin karışmasını da dikkate alırsak, ülkenin gerçekten ilginç alışkanlıklarının olduğunu algılayabiliriz .
 • İspanya: Latin aşkının en iyi icra edildiği ülkenin bu listede yer almaması herhalde düşünülemezdi. Son araştırmalar gösteriyor ki, İspanyol erkekleri partnerini daha uzun süre memnun edebilmek için Viagra’ya sıkça başvuruyor.
 • İsviçre: Siyasal arenada ne kadar tarafsız olurlarsa olsunlar, İsviçrelilerin seks hakkında söyleyecek çok sözü var.
 • Meksika: Seksi bir molaya mı ihtiyacınız var? Meksika’da gençler cinsel deneyimlere oldukça erken yaşta başlıyor. Öyle ki başkent Mexico’da hükümet yetkilileri gençlerin cinsel deneyime genç yaşlarda öyle ya da böyle başlayacağının farkına vararak seks eğitimi ile ilgili tam 700 bin bilgilendirici kitap kopyası dağıttı.
Adnan Oktar soruşturmasında mağdur ifadeleri ortaya çıktı!
Ebru Şallı'nın eski eşiyle ilgili şaşırtan gelişme!
Dışişleri'nden ABD'ye tepki: 'Oyalamayın!'
Yatağan Termik Santrali'nde göçük!
Mustafa Ceceli, İntizar’dan korunma talebinde bulundu!
Serel Yereli'nin silüeti sosyal medyayı salladı!
'Kedicikler' cezaevine el sallayarak girdi
Arto: "Sen nasıl müptezel bir köpekmişsin"
Adnan Oktar'ın mide bulandıran sapkın arzuları
Merve Boluğur bir kere daha yıkıldı!
18 Temmuz 2018 TNS Rating Sonuçları
Adnan Oktar suç örgütünden 1 milyon e-postayla suikast!
Hakan Akkaya'ya icra şoku!
Fatih Oflaz'a öz kızına cinsel istismardan 18 yıl 9 ay hapis!
Adnan Oktar cezaevine gönderildi
İstanbullular dikkat! Meteoroloji saat verip uyardı!
Adnan Oktar’ın mahkemedeki ifadeleri ortaya çıktı
İstanbul’da şafak vakti narkotik operasyonu
Adnan Oktar soruşturmasında tutuklu sayısı 116’a yükseldi
FETÖ’nün iadesinin istenmesinde 2'inci yıl
Demet ve Seçkin Özdemir birbirine girdi!
Kadın polis başından vurulmuş halde evinde bulundu
Şener Şen'in 'Kedicik' yeğeniyle ilgili yeni bilgiler
Flaş!.. Adnan Oktar tutuklandı!
Olağanüstü Hal (OHAL) uygulaması sona erdi
Kevin Spacey'ye şok üstüne şok!..
Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı istifa etti
Nedeni bilinmeyen salgın hastaneye akın ettirdi!
Şener Şen'in yeğenini Adnan Oktar evlendirmiş
Vergi rekortmeni kardeşlere Adnan Oktar gözaltısı