MEDYA HABERLERİ

Erol Köse: "Yeşim Salkım, Hakan Uzan'ı spor hocasıyla aldattı!"

Erol Köse:

Geçmişte Hakan Uzan'ın Yeşim Salkım'ı Gülben Ergen ile aldattığı iddiaları gündemdeki yerini korurken, Erol Köse'den Yeşim Salkım ile ilgili bomba ihanet iddiası geldi...


Erol Köse, "Beraber ve Solo Serzenişler" isimli internet programında Sacit Aslan ve İzzet Çapa'nın sorularını yanıtlarken bir hayli ilginç iddiaları gündeme getirdi.

Yeşim Salkım - Hakan Uzan evliliğinin en yakın tanıklarından olan Erol Köse'den Yeşim Salkım ile ilgili bomba ihanet iddiası geldi...

"HAKAN BANA YEŞİM'E SÖYLE BOŞANMAYALIM DEDİ"

Köse, "Hakan Uzan bir gün beni aradı 'Yeşim'le artık kardeş gibiyiz, aramızda uyum kalmadı' dedi. Bunun üzerine Yeşim Salkım elini çabuk tutup ayrılmak isteyince Hakan Uzan gurur yaptı ve ayrılmak istemediğini söyledi. Hatta bana 'Yeşim senin kankan onunla konuş ayrılmasın, gerekirse Telsim'in yarısını ona veririm' dedi" şeklinde konuştu.

YEŞİM: "BİR GÜN BİLE KATLANAMAM"

Köse bu konuşmanın üzerine, Yeşim Salkım ile konuşup Hakan Uzan'dan ayrılmaması konusunda ikna etmeye çalıştığını belirtti. Köse'nin iddiasına göre Salkım'ın tepkisi "Bir gün bile katlanamam" oldu.

Erol Köse, "Yeşim parayı seven bir kadındır. Ancak aşık bir kadın 5 milyar dolar gibi bir parayı reddeder diye düşündüm. O zaman ki Telsim'in sahibi olan eşini aldatan bir kadın, Telsim hat kullanıyor olamazdı. O tarihte iki GSM şebekesi vardı. Yeşim'in mutlaka bir Turkcell hattı vardır diye düşündüm. Yeşim'in annesi ve kızına gelen çağrıları analiz ettirdik ve şüpheli bir Turkcell hattını tespit ettik..." ifadesinde bulundu.

Köse, Salkım'ın, Hakan Uzan'ı bir spor hocasıyla aldattığını öğrendiğini ve o dönem, Uzan'ın ünlü şarkıcıyla yasak aşk yaşayan spor hocasını ülkeyi terk etmesi konusunda uyardığını dile getirdi.

Erol Köse'nin bu açıklamalarını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...

Programın tamamını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz...

'BERABER VE SOLO SERZENİŞLER' 27. BÖLÜM
  • Bu Haberi