SAĞLIK HABERLERİ

Genç Didem hastalığına çare arıyor

Genç Didem hastalığına çare arıyor

Yıllardır vücudunda bulunan eklem ağrılarıyla savaşan ve hareket edemez hale gelen 30 yaşındaki Didem Poyraz, hastalığına çare bulunması için yardım istiyor.

Vatan'dan Esra Can Sinav'ın haberine göre yıllardır vücudunda bulunan eklem ağrılarıyla savaşan ve hareket edemez hale gelen 30 yaşındaki Didem Poyraz, hastalığına çare bulunması için yardım istiyor.

Genç yaşında eve hapsolan, vücudunun sol kısmını kullanamaz hale gelen Poyraz, bugüne kadar onlarca doktora gittiğini, sayısız test yaptırdığını söyledi. Hastalığına doktorlar tarafından teşhis konulamadığını ifade eden Poyraz, ‘Acıdan kıvranıyorum, ölüyorum. Sesimi duyun’ çağrısında bulundu.

Şuanda yatalak durumda olduğunu söyleyen Poyraz, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Sorun sol kalça kemiğimde başladı. Daha sonra topuklarıma kadar indi. Şimdi ise, sol tarafımda yüzüm dahil tüm kemiklerime yayıldı. Son bir yıldır ağrılar sağ tarafıma da sıçradı. Ağrıların neden kaynaklandığını anlayamayınca doktora gittim. Yapılan testlerde kan değerlerim normal çıktığı için romatolojik bir sorun olmadığını söyleyerek beni başka birimlere yönlendirdiler.”
  • Bu Haberi