MÜZİK HABERLERİ

Göksel kulakların pasını sildi

Göksel kulakların pasını sildi

Kendine has tarzı ve yorumu ile pop müziğin başarılı ismi Göksel, geçtiğimiz akşam Zorlu PSM Ana Tiyatro'da sürprizlerle dolu bir konsere imza attı.

Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı, güçlü sahne performansı ve ışıltısıyla herkesi büyüledi. Gidemiyorum şarkısının ardından: "Bu şarkıyı söylerken fark ettim ki benim gidebileceğim en güzel yer burası, sahnem." sözleri ile duygularını dile getirdi.

Göksel: "Onno Tunç'u tanıma fırsatım olduğu için çok şanslıyım"

Konserinde kendi şarkılarının yanı sıra 70'li yılların unutulmaz şarkılarına da yer veren sanatçı, Onno Tunç'u tanıma fırsatı olduğu için şanslı olduğunu söyledi ve onun hatırası için Kurşuni Renkler şarkısını seslendirerek herkesi duygulandırdı.

Sürprizlerle ve dans gösterileriyle dolu bir gece!

Gece için özenle hazırlanan Göksel, Tam Da Şu An şarkısını dansçılar eşliğinde seslendirdi ve izleyicilere görsel bir şölen yaşattı.

Özel tasarım kıyafetleri ile göz doldurdu!

Özlem Kaya imzalı özel tasarım 4 farklı kostüm değiştiren, sahnede ışıltılı bir görsel sunan Göksel zarafeti ile izleyenleri büyüledi. 

Gecenin sürprizi maNga!

Gecenin büyük sürprizi ise Göksel'in maNga grubunun sahneye çıkması ile birlikte Dursun Zaman şarkısında düet yapması oldu.

Dursun Zaman'ın ardından Ferman Akgül ile Depresyondayım şarkısını birlikte seslendiren sanatçı, izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Göksel, sahneden müzik severlerin arasına inerek izleyicileri coşturdu ve yoğun istek üzerine bis yaparak sahnesini sonlandırdı. 


  • Bu Haberi