MÜZİK HABERLERİ

Gözde Mukavelat'tan single sürprizi!

Gözde Mukavelat'tan single sürprizi!

Ünlü oyuncu Gözde Mukavelat'ın söz ve bestesi kendisine ait olan "İZ" adlı tekli single'ı müzik platformlarındaki yerini aldı.

GÖZDE MUKAVELAT’TAN TEKLİ SİNGLE MÜJDESİ!

Güzel oyuncu Gözde Mukavelat, “İZ” adını verdiği tekli single şarkısıyla sevenlerine sürpriz yaptı.
Son olarak Star TV’de yayınlanan “Anne” dizisinde “Serap” karakterine hayat veren oyuncu Gözde Mukavelat, hayranlarının karşısına bu kez kendi bestesiyle çıkıyor.

Gözde Mukavelat’ın söz ve bestesi kendisine ait olan ve Ramis Akyol’un prodüktörlüğünde RMS Müzik etiketiyle yayınlanan “İZ” adlı şarkısı, geçtiğimiz günlerde müzik platformlarındaki yerini aldı. Yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni toplayan “İZ”, sevilen oyuncunun hayranlarındanda tam not aldı.

Aranjörlüğünü Barış Engürlü’nün yaptığı “İZ”in video klibini Mustafa Özen çekti. Klibin çekimleri ise İstanbul’un Silivri ilçesinde yapıldı.

Çok sayıda bestesi olan ve küçük yaşlardan itibaren müzik eğitimi alan ünlü oyuncu, sanat dünyasına da ilk olarak şarkıcılıkla başlamıştı. Yapmış olduğu besteler ve yayınlanan ilk şarkısıyla övgü toplayan güzel şarkıcı, önümüzdeki yıllarda da müzik sektöründe başarılı “İZ”ler bırakacağının sinyallerini şimdiden vermiş oldu.

Gözde Mukavelat, “İZ” şarkısından önce Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan “12 Kalp” albümünde sözleri Sezen Aksu’ya ait olan “Bir Dilek Tut” şarkısını seslendirmişti. Albümün kliplenen ikinci şarkısı olan “Bir Dilek Tut”un klibini ise yine Mustafa Özen çekmişti.
  • Bu Haberi