MAGAZİN HABERLERİ

Hadise'ye top model şoku!

Hadise'ye top model şoku!

Sosyetik playboy, 23 yaşında ve gazetecilik mezunu olan Bulgar güzelden çok etkilenmiş. Sosyetikler kebap yaptı 1 aydır Hadise ile görüşen Hakan Sabancı, çapkınlıkta sınırları aştı.

Hakan Sabancı'ya durmak yok!..

Takvim'de yer alan özel habere göre
sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'la 1 yıllık ilişkisini Ekim ayında bitirdikten sonra Zehra Kavas adlı bir kızla kaçamak yapan Sabancı'nın bu olaydan kısa bir süre sonra da Didem Soydan'la yakınlaştığı öne sürüldü. 25 yaşındaki çapkın iş adamının en çok konuşulan kaçamağı ise geçtiğimiz günlerde Hadise'yle oldu. Herkes Sabancı'nın kendisinden 7 yaş büyük şarkıcıyla birlikte olup olmadığını merak ederken genç iş adamının aslında yabancı bir güzelle yakınlaştığı ortaya çıktı.

POPÇUYA KÖTÜ HABER!

Hakan Sabancı'nın instagram'da da takipleştiği Top Model of the World 2016 birincisi Margo Cooper ile bir süredir samimiyeti ilerlettiği öğrenildi. 23 yaşındaki Bulgar güzel, Sabancı'yla geçen ay İngiltere'de tanıştı. Margo Cooper'la Hakan Sabancı, birkaç hafta önce genç iş adamının Beşiktaş maçı için gittiği Ukrayna'da da bir araya geldi…

Bulgar güzel ile yeni tatil planları yapan Hakan Sabancı'nın ortaya çıkan çapkınlığı üzerine ise gözler genç iş adamıyla güzel bir beraberlik hayali kuran Hadise'ye çevrildi.
  • Bu Haberi