SPOR HABERLERİ

Hamza Hamzaoğlu: "Gizli planların kurbanı oldum"

Hamza Hamzaoğlu:

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, evlilik dışı doğan oğluna babalık yapmadığı iddiasıyla hakkında açılan 201 bin liralık tazminat davasının reddini istedi: O kadın çocuğu olamayacağını söyleyip benimle birlikte oldu

Sabah'tan Ali Oktay'ın haberine göre evlilik dışı doğan oğluna babalık yapmadığı iddiasıyla 201 bin liralık tazminat davası açan ve 2 ay uzaklaştırma kararı aldıran Sinem Yanmaz'a cevap veren teknik direktör Hamza Hamzaoğlu davanın reddini istedi. Hamzaoğlu, Yanmaz'ın iddialarına avukatı aracılığıyla cevap verdi.

Evlilik dışı ilişkiden doğan çocuğun şu an 6 yaşında olduğunu anlatan Hamzaoğlu'nun avukatı, taraflar arasındaki evlilik dışı ilişkiyi şöyle anlattı:

"Hamzaoğlu bugüne kadar sessizliğini korudu. Ancak davacı Yanmaz açıklamalarla sanki Hamzaoğlu'nu evlilik vaadiyle kendisini yıllarca kandıran, cinsel anlamda sömüren, çocuk yapmasına sebep olan, onları eve kapatıp hapis hayatı yaşatan bir canavar gibi göstermeye çalıştı.

KİM KİMİ KANDIRDI?

Hamzaoğlu, işlerinin kötüye gitmesi ve yaşadığı bunalım nedeniyle davacıyla birliktelik yaşanmıştır. Hamzaoğlu'yla davacı iki kez görüşmüştür. Bu görüşmede Hamzaoğlu, davacıya kendisi ile kesinlikle ileriye dönük bir ilişki içerisinde olmadığını, evliliğiyle ilgili bir sorunu olmadığını, ailesinden ayrılmak ve onları bırakmak gibi bir düşüncesi olmadığını açıkça söylemiştir.

Davacı da böyle bir düşüncesinin olmadığını, endişe etmemesini anlatmıştır. Davacı bilerek ve bizzat planlayarak hamile kalmıştır. Kandırılmış gibi davranan davacıya şunu sormak istiyoruz: Kim kimi kandırmıştır?

Davacı Hamzaoğlu'na saldırarak hatalarını örtbas etmeye çalışıyor. Hamzaoğlu, yaklaşık 3 ay sonra davacıdan gelen 'Hamileyim çocuğu aldırmadım' mesajıyla yıkılmıştır. Davacı tüm kararlarını en başından beri kendisi vermiş ve planlarını gerçekleştirmiştir. Hamzaoğlu ise davacının bu gizli planlarının kurbanı olmuştur.

Hamzaoğlu, sonunda başkasından bir çocuğu olduğunu eşine açıklamıştır. Bunun ortaya çıkması, Hamzaoğlu'nun yuvasının dağılması anlamına gelmektedir. Davacıyla karı koca gibi yaşamak şeklinde beraberlikleri kesinlikle olmamıştır. Davacının Hamzaoğlu'na, eşi ve çocuklarına yaşattığı acının karşılığı yoktur. Hamzaoğlu, oğlu dışında hiçbir hal ve şartla davacı ile bağ kurmak düşüncesinde değildir."
  • Bu Haberi
Sıla yaş gününde güzel başlangıçlar diledi
Melania Trump'tan, Beyaz Saray'ın göçmen politikalarına eleştiri
Nurgül Yeşilçay'dan samimi itiraf!
İngiltere’de tren yayalara çarptı!
Tuğba Özay’ın Kuşadası keyfi
Yurt dışındaki sandıklarda bayram rekoru kırıldı!
Celil Nalçakan ve Ceren Kahyaoğlu aşkı!
Kahramanmaraş'ta silahlı kavga!..
Alişan ve Buse'nin mutluluğu sahneye taştı
Cumhur İttifakı’nda sert kırılma: "Davamız Erdoğan davası değil"
Süreyya Yalçın'ın mücevherli paylaşımı olay oldu
Demokrat Parti’den çok sert Çiller tepkisi!
Caner Erkin ve Şükran Ovalı fena gerildi!
Kandil'e operasyonun ilk hedefi: PKK’nın yönetici kadrosu
Tuğba Özerk'in tırnaklarının fiyatı şaşırttı
Meral Akşener: "Sarayın finoluğunu yapanları uyarıyorum"
Leyla Lydia Tuğutlu'nun makyajsız hali şaşırttı
Türk askeri Menbiç’e girdi!
Aleyna Tilki'den 'uyuşturucu' açıklaması!
Necef Uğurlu Yazdı: "Kalite, klas yasak..."
Çağan Atakan Arslan baba oldu!
Muharrem İnce sert çıktı: "Nasıl bir yalancı ki bu Erdoğan..."
Demet Akalın sahneye eşofmanla çıktı
Minik Rüzgar’dan acı haber geldi!
Murat Soydan'dan çok üzücü haber!
Üniversite hastanelerinin borcunu Maliye Bakanlığı ödeyecek
Burak Kut'tan bir taciz açıklaması daha!
Ali Koç'tan Aykut Kocaman'a tele tebligat!..
Merve Oflaz evlilik teklifi aldı
AKP Yalova adayından skandal sözler!