MAGAZİN HABERLERİ

Hazım Körmükçü'den flaş açıklama!

Hazım Körmükçü'den flaş açıklama!

Sunucu nişanlısı Zeynep Tandoğan'a şiddet uygulayan oyuncu Hazım Körmükçü, sosyal medya paylaşımı ile Tandoğan ve Türk halkından özür dilerken, açtığı davayı geri çektiğini duyurdu.

Milliyet'te yer alan habere göre Hazım Körmükçü (53), evlilik hazırlığı yaptığı sunucu Zeynep Tandoğan'ı (36) darp ettiği için hafta sonu karakolluk olmuştu. Sevgilisini feci şekilde darp ettiği görüntülerin basına yansımasının ardından ünlü oyuncuya tepki büyük oldu.

Hatasının farkında olduğunu belirten Körmükçü, Zeynep Tandoğan'dan ve sevenlerinden özür diledi, "Açmış olduğum davayı geri çekiyorum" dedi.

Hazım Körmükçü'nün açıklaması şöyle:

"Canım, diğer yarım Zeynep Tandoğan'a istemeden yaşattığım bu tarifsiz acı için başta Zeynep’ten, bu kadar üzücü resimleri gören kadın, erkek, genç, yaşlı tüm Türk halkından özür diliyorum. Gözlerine bakmaya doyamadığım ellerini ellerimden ayıramadığım Zeynep'ime böylesi tarifsiz bir acı yaşatmış olmak benim için cezaların en büyüğü. Ona karşı açmış olduğum davayı geri çekiyorum. Çünkü haksızım, hatalıyım. Gördüm ki 53 yıllık hayatımda yaşadığım zorlu süreçler psikolojimi bozmuş. Hayat içinde hiçbirimiz masum değiliz. Büyük, küçük hepimizin hataları, aydınlık ve karanlık yüzleri var. Hatamı biliyor ve kendimi hiçbir zaman ayrıştırmadığım sizlerin arasına bana yakışır bir şekilde dönmek istiyorum. Ne kadar kızgın olduğunuzu bilsem de öfkenizi bana bir şans daha vermek adına unutup, destek olmanızı rica ediyorum. Güzel kalbi ile bana ve çevresine hep iyilik yapmış ve tertemiz bir sevgi vermiş Zeynep’ten, ailesinden, camiasından onu seven milyonlarca insandan özür diliyorum. Zeynep ve çocuklarımız için gerekli psikolojik desteği alıp, mutlu ailem ile birlikte yaşlanmak istiyorum. Çocuklarım ve Zeynep olmadan hayatında bir anlamı yok benim için."


  • Bu Haberi