MAGAZİN HABERLERİ

Hilal Cebeci ve Yonca Evcimik'ten Yeşim Salkım'a yanıt!

Hilal Cebeci ve Yonca Evcimik'ten Yeşim Salkım'a yanıt!

Gülben Ergen'le ilgili yaptığı zehir zemberek açıklamalarıyla akıllardan çıkmayan Yeşim Salkım aynı programda Hilal Cebeci'yle ilgili de açıklamada bulunmuştu.

Sözcü'de yer alan habere göre bir magazin programına canlı olarak bağlanan ve Gülben Ergen hakkında çok ağır ifadeler kullanan Yeşim Salkım, program sunucusu Cengiz Semercioğlu’nun Hakan Uzan'la evli olduğu dönemde bazı isimleri kayırıp kayırmadığını sorması üzerine, “Yonca Evcimik ve Hilal Cebeci'nin ödülünü ben verdim. Bunun dışında kimseyi kayırmadım” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

İŞTE O KONUŞMA!.. (VİDEO)

Bu açıklamadan kısa süre sonra Yonca Evcimik’ten konuyla ilgili şu açıklama gelmişti:

“Bugün sabah yayınlanan bir magazin programında Yeşim Salkım'ın adımı geçirmesi üzerine gazeteci arkadaşlarım beni aradı. Konu hakkında sorduğunuz için bir açıklama yapmak istedim. Sanıyorum sevgili Yeşim çok hassas olduğu bir noktada isimleri karıştırdı ve olayları doğru hatırlayamadı. O dönemde birçok sanatçı arkadaşım gibi benimde kliplerim yayınlanmıyordu ve kendisinin yayınlatmadığı hakkında söylentileri ben de duymuştum. Ancak gerçeklik payı var mıdır bilemem. Bunun için kendisini ziyaret edip 'Bu kadar çaba, emek ve para sarfediyoruz; neden yayınlanmıyoruz?' diye sordum. Ancak ödül almak ile ilgili bırakın ricayı ödülle ilgili konuşma dahi geçmedi aramızda. Bunun ispatı olarak o ödül töreninin kayıtlarının yayınlanmasını rica ediyorum ama kesilmeden/kesintisiz. Oradaki ifadelerim ve konuşmamdan, hatta ödül törenine katılan sanatçıların tepkilerinden gerçek anlaşılacaktır. Kesintisiz yayınlanmasını özellikle rica ediyorum çünkü ödülü almamdan sonraki konuşmam canlı yayından sonraki tekrarlarda montajlanıp yayınlanmıştır. Ve 'rica ederek' almış olduğum söylenen o ödülü almam ve yaptığım konuşmadan sonra takribi 2 yıl kendilerine ait tüm kanallarda yasaklandım. Takdiri sizlere bırakıyorum.”

HİLAL CEBECİ’DEN DE MESAJ VAR

Yaşanan bu gelişmenin ardından konuyla ilgili sessizliğini bozan diğer isim Hilal Cebeci oldu. Program sunucusu Cengiz Semercioğlu’nu etiketleyen Cebeci attığı tweette şunları yazdı:


  • Bu Haberi