MAGAZİN HABERLERİ

İbrahim Kutluay - Edvina Sponza aşkı son sürat sürüyor

İbrahim Kutluay - Edvina Sponza aşkı son sürat sürüyor

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, gönlünü Edvina Sponza'ya kaptırınca 13 yıllık evliliği bitmişti. İki çocuğunun annesi Demet Şener'in açtığı, 15 ay süren çekişmeli boşanma davası 19 Ocak'ta sonuçlanmıştı.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un yazısı...

İbrahim Kutluay, aylarca süren dava yüzünden Sponza ile ilişkisini gözlerden uzakta yaşamıştı. Ancak boşanma sonuçlanmasına rağmen bu gizliliği mecburen halen devam ettiriyorlar. Çünkü Şener; hem yuvasını yıkmakla suçladığı Sponza'ya 500 bin TL'lik 'ikinci kadın' davası açtı, hem de mahkemenin kararını beğenmediği için boşanma davasını Yargıtay'a taşıdı. Hal böyle olunca; yakalanmaktan korkan aşıklar, gönüllerince bir tatil yapmak için rotayı Komşu'ya çevirmiş. Ama kısmet işte; nereden bilecekler Yunanistan'ın küçücük adası Antiparos'ta bir arkadaşıma yakalanacaklarını!!!

PLAJDA KEYİF YAPIYORLAR

Atalarımız, boşuna dememiş dünya küçük diye... Yakalanmaktan korkan çift, baş başa gönüllerince bir tatil yapmak için Mikonos'tan sıkılan Yunan zenginlerin ve son yıllarda Hollywood yıldızlarının tercihi olan Antiparos'a gitmiş. Arkadaşım, Kutluay ve Sponza'yı Beach House Antiparos'ta baş başa deniz ve güneşin keyfini çıkarırken görmüş.

İkili, gayet mutlu mesutmuş...

SABAH'TAN BÜLENT CANKURT'UN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ...
  • Bu Haberi