YAŞAM HABERLERİ

Katil damat kan dondurdu!

Katil damat kan dondurdu!

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel’i katleden damadı Cemil Yavuz Karanfil hakkında ağır müebbet istemiyle iddianame hazırlandı.

Sabah'tan Nazif Karaman'ın haberine göre İzmir’de yakalanan zanlının cinayeti tasarlayarak işlediği ve kaçmadan önce yerde yaralı yatarken tekmelediği eşine bu sözleri söylediği belirtildi

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'i katleden ve önceki gün İzmir'de yakalanan damadı Cemil Yavuz Karanfil hakkındaki soruşturma tamamlandı. Katil damat hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı.

BOŞANMA DAVASINI ÇEKMİŞTİ

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na hazırlanan iddianameye göre çift, 9 yıl önce evlenmişti; 2 çocukları bulunuyordu. Daha önce aralarında hem Asliye Ceza Mahkemesi'ne yansıyan darp hem de Aile Mahkemesi'ne yansıyan boşanma davası olmuştu. Fakat Kadir Demirel'in kızı Esma Karanfil şikâyetini geri çektiği için davalar düşmüştü.

SABAHLEYİN DAMAT ÇAĞIRDI

Olay günü yani 29 Mayıs 2017'de sabah saatlerinde damat Cemil Yavuz Karanfil, kayınpederini arayarak bir gün önce yine tartıştığı eşiyle arasındaki sorunları çözmek istediğini söyledi ve onu akşam Başakşehir'deki evine davet etti. Demirel, kızı Esma'yı arayarak durumdan haberdar etti.

Karanfil, saat 17.00 sularında karısının evde yalnız olduğu bir anda eve girdi. Kapıyı kilitleyen damat, kayınpederi eve gelene kadar kapıyı açamayarak Demirel'in eve gelmesini bekledi. Saat 19.00 sıralarında ise Kadir Demirel eve geldi.

'SİZE ZIRNIK KOKLATMAM'

İddianameye göre aile sorunlarının konuşulduğu sırada Karanfil çifti arasında yaşanan tartışma yeniden alevlendi. Demirel, kızı ve daması arasındaki kavgaya müdahil olarak tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Hırslı damat, daha önce aile mahkemesinde davalık olduğu sırada eşinin mallarına tedbir koydurmasını gündeme getirdi ve "Mallarıma el koydunuz. Siz nasıl benim mallarıma el koydurursunuz. Size zırnık koklatmam" diyerek Kadir Demirel'e saldırdı. Arka cebinden çıkarttığı 'Tırtıklı avcı bıçağıyla' Demirel'i bıçakladı. Gözü dönen damat, bu sırada 'Malımı mülkümü size yedirtmem' diye bağırıp kayınpederinin sol koltuk altı ve göğüs bölgesine 4 kez bıçak sapladı. Karanfil, kendisine engel olmak isteyen eşini de karın boşluğundan bıçakladı.

MOTOSİKLETLE KAÇTI

Karanfil iddiaya göre kayınpederini ve eşini bıçakladıktan sonra, yerde yaralı yatan eşini tekmeleyip "Bu bıçağı senin ve baban için özel yaptırdım" diyerek evden kaçtı. Demirel olay yerinde can verirken kızı kurtarıldı. Evinden işyerinin yanındaki otoparka giderek olayda kullandığı bıçağı ve bazı eşyalarını buraya bırakan Karanfil, kendisine ait motosiklete binerek ortadan kayboldu.

AĞABEYİNİN KİMLİĞİ ÇIKTI

Karanfil, önceki gün İzmir Kordon'da polisin şüphelenerek kimlik sorması üzerine yakayı ele vermişti.

Karanfil'in üzerinden ağabeyine ait kimlik çıkmıştı. Olaya ilişkin hazırlanan 2 sayfalık iddianamede, şüpheli damadın kayınpederi gazeteci Kadir Demirel'i tasarlayarak kasten öldürdüğü ve eşi Esma Karanfil'i öldürmeye teşebbüs ettiği kaydedildi. Cinayetin tasarlanarak işlendiğine ise olay gününde damadın kayınpederini sabah saatlerinde evine davet etmesi, akşama kadar hazırlık yapması ve "bu bıçağı senin ve baban için özel yaptırdım" demesi gösterildi. Hazırlanan iddianame, Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.
  • Bu Haberi
ABD Başkanı Trump'tan peş peşe Erdoğan tweetleri
Mısır'da camiye bombalı ve silahlı saldırı!
Trabzon’da fuhuş baskınında böyle yakalandı
Emrah Serbes, asli ve tam kusurlu
Konyalı asker tedavi gördüğü hastanede şehit oldu
Serdar Ortaç, sağlık durumuyla ilgili üzen bir açıklama yaptı
Başından vurularak öldürülen imamla ilgili flaş açıklama!
Erhan Yazıcıoğlu 50. sanat yılında dede oldu
CHP'li Başkana 7 yıl hapis istendi
Yağmur Ünal'ın sürpriz beraberliği
Giresun'da sıcak çatışma!
Beyaz TV'ye flaş Rasim Ozan Kütahyalı cezası
Gonca Vuslateri'nin 25 santimlik topuğu
Oğullarından Mursi'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama!
Birkan Sokullu'dan jet hızıyla alışveriş
Alperen'in ölüm nedeni belli oldu!..
RTÜK'te başkanlık seçimi sonuçlandı
İETT Genel Müdürü görevden alındı!
İndirimli kaçak akaryakıtla büyük tezgâh
Engin Günaydın: "Haber verseydi gardımızı alırdık"
Çok sayıda öğretmen hakkında gözaltı kararı
Süreyya Yalçın'a hayvan sevgisini unutturan kürk
Karadeniz'deki fotokapanlar terör örgütünün kabusu oldu
Şeyma Subaşı'ndan Acun'un paylaşımına tepki
Seri halde 6 kişiyi öldürdü, her yerde aranıyordu!
Engin Altan Düzyatan reklamdan servet kazanacak
23 Kasım 2017 TNS Rating Sonuçları
İstanbul'da birçok adrese eş zamanlı operasyon
Eliz Sakuçoğlu'nun Sabancı sessizliği
Şehit edilen genç öğretmenler unutulmadı
Yasemin Kutsi