MEDYA HABERLERİ

Mevlüt Tezel: "Vatandaş, Şeyma'nın gelin uçağından rahatsız"

Mevlüt Tezel:

"...Bu mutlu gününde Acun'un moralini bozmak istemem ama çıkan haberlerle ilgili yorumlara arada baksa iyi olur. Sıradan vatandaş, Acun ve Şeyma'nın şatafatlı yaşamından rahatsız."

Sabah'tan Mevlüt Tezel'in yazısından...

Zenginin parası züğürdün çenesini yorar yormasına da Ilıcalı'nın sıfırdan zirveye ulaşan başarı hikayesine, halk adamlığına;

Şeyma Subaşı'nın lüks düşkünlüğü zarar verir mi acaba?

Elbette bir kadın için en güzel, en anlamlı anlar evlendiği zamandır, her şeye özenir.

Acun gibi zengin bir eşi olduğunda da coşar.

Ama sadece düğün değil mesele; Şeyma'nın sosyal medyada paylaştığı bütün fotoğraflardan ultra lüks yaşam ve zenginlik akıyor.

Acun zeki bir insan, tüm bu şan şöhret ve zenginlik içinde gücüne güç katıyor.

Hayata geçirdiği projelerde aslında reklam yapmasına bile gerek yok. Acun gençlerin özendiği bir marka artık.

Şeyma'nın gelin uçağı, konukların jet ve helikopterlerle taşınması vs. bunlar ilgi çekiyor, özellikle kadınlar deli gibi Şeyma'yı takip ediyor. Öte yandan bu şatafatlı hayatı eleştirenler de var.

Bu mutlu gününde Acun'un moralini bozmak istemem ama çıkan haberlerle ilgili yorumlara arada baksa iyi olur. Sıradan vatandaş, Acun ve Şeyma'nın şatafatlı yaşamından rahatsız.

Halkın düğünle ilgili yorumları enteresan. Türk esnafının para kazanamamasından rahatsız olan da var, Acun'un gençlere kötü örnek olduğundan yakınan da.İşte birkaç örnek:

'Acun Ilıcalı; Türk gençliğinin yıpranması, örf, adet ve geleneklerin, öz aile kavramının zedelenmesindeki aktörlerin başında geliyor.'

'Vay be! Biz de oturma grubu alırken az daha ayrılıyorduk eşimle 500 TL'ye.'

'Parayı saç Fransa'da, Amerika'da, sonra gel her şey Türkiye için. Çakma Türkler!'

'Bunlar bu paraları bu ülkeden kazanıyor ama Avrupa'da çatır çatır harcıyor. Ne olurdu yani ülkendeki esnaf kazansa. Ayıp ayıp.'


SABAH'TAN MEVLÜT TEZEL'İN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi