MEDYA HABERLERİ

Müge Anlı'dan Tolga Zengin'e yaylım ateşi!

Müge Anlı'dan Tolga Zengin'e yaylım ateşi!

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, olaylar nedeniyle yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili çok konuşulacak sözlere imza attı.


MedyaRadar'ın haberine göre Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini tribünden takip eden Müge Anlı bu sabah yayınlanan programda Beşiktaşlı Tolga Zengin’in taraftarla yaşadığı gerginliği işaret ederek ‘meslekten men edilmeleri lazım’ dedi.

”TARAFTAR HER ŞEYİ SÖYLEYEBİLİR!”

İşte Müge Anlı’nın açıklamaları: "Yöneticilere çok büyük görev düşüyor. Yöneticiler açıklamalarına dikkat edecekler. Futbolcular dönüp taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun, o taraftar orada olduğu için sen para kazanıyorsun. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak taraftara dönüp saldıramazsın. Bunları yapanlar olduğu zaman meslekten men edilmesi lazım ki biz huzur içimizde çoluğumuzla çocuğumuzla gidip seyirler yapabilelim."

Müge Anlı'nın bu sözleri Beşiktaşlıların tepkisini çekti. Eski Beşiktaşlı futbolcu Ali Cansun da Müge Anlı'ya cevap verdi. Ali Cansun, "Taraftar orada olduğu için futbolcu para kazanmıyor. Futbolcu, futbol oynama yeteneklerine sahip olduğu için para kazanıyor. Müge Anlı, hadi programına gelenler ana avrat küfür etsin; sen de programını devam ettir bakalım?" ifadelerini kullandı.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan müsabaka maç 0-0 devam ederken yaşanan olaylar nedeniyle tatil edildi. Şenol Güneş'in kafasına cisim isabet etti ve 5 dikiş atıldı. Müsabaka ile ilgili son karar TFF tarafından 25 Nisan Çarşamba günü verilecek.

Anlı'nın canlı yayındaki sözlerini haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz!...
  • Bu Haberi