YAŞAM HABERLERİ

Muhtardan 'WhatsApp' grubunda şok paylaşım!

Muhtardan 'WhatsApp' grubunda şok paylaşım!

Edirne’de Karaağaç Mahallesi’nin muhtarı Agah Korkan, çıplak fotoğrafını WhatsApp'tan arkadaşı yerine mahallelilerle kurduğu gruba atınca ilçe karıştı.

Hürriyet'te yer alan habere göre uygunsuz fotoğrafının kısa sürede kente yayılmasının ardından Korkan, Edirne Valiliği tarafından hakkındaki soruşturma tamamlanıncaya kadar görevinden uzaklaştırıldı.

Bursa’daki lise müdür ve yardımcılarının haberleşmek amacıyla kurdukları ’Okul Müdürleri Atama’ adlı WhatsApp grubuna, erkek cinsel organı fotoğrafı gönderdiği iddia edilen müdürden sonra bir skandal fotoğraf haberi de Edirne'den geldi.

Karaağaç Mahallesi’nin muhtarı Agah Korkan’a ait olduğu öne sürülen uygunsuz bir fotoğraf kısa sürede cep telefonlarındaki sohbet programları aracılığıyla yayıldı. Mahalle sakinlerinden bir grup Edirne Valisi Günay Özdemir’e dilekçe vererek şikayette bulundu. Konuyla ilgili hakkında idari ve adli soruşturma başlatılan Korkan, valilik kararıyla soruşturma tamamlanıncaya kadar görevinden uzaklaştırıldı.

Edirne Valiliği’nin kurumlara gönderdiği yazıda muhtar Agah Korkan’ın görevinden uzaklaştırılarak yerine birinci aza Adnan Kayataş’ın görevlendirildiği belirtildi. Edirne Cumhuriyet Savcılığı da Korkan hakkında gelen şikayetler üzerine soruşturma başlattı.
  • Bu Haberi