MAGAZİN HABERLERİ

Nazım Torbaoğlu'ndan flaş Ece Erken açıklaması!

Nazım Torbaoğlu'ndan flaş Ece Erken açıklaması!

Hafta sonu İzmir'de Ece Erken ile görüntülen iş adamı Nazım Torbaoğlu, bu sabah canlı yayına bağlanarak konuşulacak açıklamalarda bulundu.


Hafta sonu İzmir / Alsancak'ta Ece Erken ile birlikte görüntülenen iş adamı Nazım Torbaoğlu hakkında yazılan haberlere ve yapılan yorumlara canlı yayında yanıt verdi.

Ece Erken ile henüz sevgili olmadıklarının altını çizen iş adamı, Erken ile Çeşme'deki bir tapu işlemi için bir araya geldiklerini ifade etti.

Marmaris'te Erken'e ait 50 bin TL'lik bir faturayı ödediği iddia edilen iş adamı Torbaoğlu, iddiayı kabul ederken bu parayı ödünç olarak ödediğini 3 gün sonra Ece Erken'in babasının parayı kendisine iade ettiğini söyledi.

Ece Erken'in eski eşi Serkan Uçar'ın yengesinin kendisi hakkında yaptığı "Domatesçi" yorumuna da yanıt veren Torbaoğlu; "Songül Hanım ile ilişkiniz sürüyor mu?" sorusuna yanıt vermek istemedi.

Eşiyle süren boşanma davasının nihayetlendiğini ifade eden Torbaoğlu; eski eşinin basında iddia edildiği gibi kanser hastası olmadığını ve kendisiyle çok iyi dost olduklarını da sözlerine ekledi.

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi