MAGAZİN HABERLERİ

ORTADOĞU’DA EMRAH FIRTINASI…

ORTADOĞU’DA EMRAH FIRTINASI…

Ortadoğu "Kınalı Kar" dizisinin tutkunu oldu...

2002 / 2004 yıllarında ülkemizde yayınlandığında çok ses getiren; 77 bölümden oluşan ve başrolde Emrah'ın oynadığı “Kınalı Kar” adlı dizi 22 ülkede yayın yapan MBC kanalında gösterilmeye başlandı. Geçtiğimiz hafta 14. bölümü yayınlanan dizi raiting rekorları kırmaya başladı.

Nazar ile öğretmen Ali'nin aşkı arapların yeni favorisi. Yapımcılığını Osman Yağmurdereli'nin yaptığı, başrollerinde Emrah ve Özlem Conker'in yeraldığı “Kınalı Kar” adlı dizi  Ortadoğu'yu kasıp kavurmaya başladı.

Mbc kanalı Türkiye sorumlusu Daniel Abdulfattah 2009 yılında en güvendiğimiz drama olarak “Kınalı Kar”ın yayında 14. bölüme geldik. İzlenme oranları beklediğimiz gibi çok yüksek. Bunda da projenin başarılı olmasının yanında zaten Arap dünyasında şarkılarıyla da tanınan Emrah'ın başrolde olması en büyük etkenlerden. Geçtiğimiz hafta Emrah ile özel bir röportaj yaptıklarını ve 2010 yılında da yine Emrah'ın başrolünde olduğu bir dizinin de yayın haklarını aldıkları süprizini veren Mbc kanalı Türkiye sorumlusu Daniel Abdulfattah; en yakın zamanda Emrah'ı Ortadoğu'ya getireceklerini söyledi.

  • Bu Haberi