SPOR HABERLERİ

Quaresma'nın pahalı karizması!

Quaresma'nın pahalı karizması!

Beşiktaşlı Quaresma, lüks tutkusunu yine konuşturdu. Yıldız futbolcu, önceki akşam eşiyle yaklaşık 300 bin TL’lik alışveriş yaptı!.

Takvim'de yer alan habere göre yeşil sahadaki başarısı kadar tarzıyla da adından söz ettiren Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, stili için servet harcıyor… Önceki gün eşi Daphne ile Zorlu AVM'ye giden Portekizli futbolcu, Valentino markasından yaklaşık 10 bin TL'ye bir çift spor ayakkabı ile 5 bin TL'lik bot aldı. Quaresma, alışverişinin en pahalı parçasını ise sona sakladı.

ÖZEL SİPARİŞ ETTİ...

Louis Vuitton mağazasına giren futbolcu, yurt dışından sipariş ettiği 275 bin TL'lik timsah derisi çantayı satın aldı. Yıllık kazancı yaklaşık 10 milyon TL olan Q7'nin alışverişi ise "Pahalı karizma" dedirtti. Bu arada stili için binlerce lira harcayan futbolcu, Türkiye'de gizlice yaptığı yardımlarla da biliniyor.DAİRE PARASINA ÇANTA

Ünlü futbolcunun özel timsah derisi çantası için ödediği 275 bin TL ile Kartal'da 85 metrekare site içinde 2 oda 1 salon daire ile Beylikdüzü'nde 140 metrekarelik 3 oda 1 salon daire almak mümkün. Bu fiyata ayrıca 2017 model Mercedes Benz E-180 ya da 2015 model BMW 525d otomobil de alabilirsiniz.
  • Bu Haberi