MAGAZİN HABERLERİ

Şeyma Subaşı'nın tepesini attıran söylentiler

Şeyma Subaşı'nın tepesini attıran söylentiler

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı yapılan bir habere çok kızdı.

MedyaRadar'ın haberine göre sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri de Şeyma Subaşı. Instagram'ı aktif kullanan Subaşı sık sık yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor.

Geçtiğimiz gün paylaştığı bir videoda oynarken görülen Acun Ilıcalı'nın eşinin giydiği elbise bazı Instagram sayfalarında haber oldu.

"ARTIK İFTİRA ATMAYIN..."

Yapılan haberde "Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı bir partide paylaştığı görüntüleriyle çok konuşuldu. Subaşı’nın dans ederken yüklediği videoda transparan görüntü dikkat çekti" yorumuna yanıt gecikmedi. Subaşı bu açıklamaya hemen yanıt verdi.

Şeyma Subaşı; "O kadar eminsiniz yani bikini olmadığına. Ne garip insanlarsınız ya ne diyim yazık" dedi. Ardından yorumların devam etmesi üzerine ise "İçin gözüküyor diyen insanlar ilk fotoğrafa yakınlaştırarak bakın bikini üstü olduğu belli oluyor... Artık bir şeyden emin olmadan haber yapmayın iftira da atmayın!" diyerek tepkisini ortaya koydu.

İşte o elbise:


  • Bu Haberi