MAGAZİN HABERLERİ

Sıla'nın 'Boş Ev' şarkısının şifresi çözüldü

Sıla'nın 'Boş Ev' şarkısının şifresi çözüldü

Sıla’nın Ahmet Kural ile ayrıyken ünlü oyuncu için yazdığı ‘Boş Ev’ şarkısının sözleri dikkat çekti. Şarkıdaki ‘Canda kıyamet’ kısmı Okan Can Yantır’ı akıllara getirirken ‘Kan dökülsün’ bölümleri ise gelecek kavganın habercisi gibiydi.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Sıla'ya şiddet uyguladığı iddia edilen Ahmet Kural'ın savcıya verdiği ifadenin ayrıntıları ortaya çıktı. Popçuyla 8 aylık aşkı bu yılın başında biten Kural'ın ilk ayrılık sebebini ifadesinde "Sıla ile hayat görüşlerimizin farklı olması, arkadaşlarımı hor görmesi ve inançlarıma saygı duymaması" diye belirtmesi dikkat çekti. Kural, Sıla'nın kendisi için bir şarkı yaptığını ve bu sayede barıştıklarını itiraf etti.

İlk ayrılıkta kendisini terk eden Kural ile barışmak için birçok yol deneyen Sıla, iddiaya göre annesi ve teyzesini devreye soktu. Kural'la ayrı oldukları dönemde Okan Can Yantır'la aşk yaşadığı konuşulan popçu, o dönem ünlü oyuncu için 'Boş Ev' şarkısını yazdı. Sıla'nın barışma için son çare olarak kullandığı şarkıdaki 'Kan dökülsün, yettiyse ölünsün' sözleri ise popçunun o dönemki psikolojini gözler önüne serdi.

İŞTE OLAY SÖZLER

"Kaderin şu yankısı
Uzatmadın bir yardım eli
Canda kıyamet yangın var
Şişe burada gece belli
Serçe gönlüm boynunu eğdi
Utanma ağla sesli sesli hal dökülsün
Kalp övünsün
Kan dökülsün
Yettiyse ölünsün"Sıla, Mart'ta görüntülendiği Okan Can Yantır'la aşk yaşadığını iddiaya göre olay gecesi itiraf ettiği için Kural deliye döndü.
  • Bu Haberi