MEDYA HABERLERİ

Spectral filminde olay görüntü: 'Düşman' karakteri Erdoğan mı?

Spectral filminde olay görüntü: 'Düşman' karakteri Erdoğan mı?

TRT ekranlarında yayınlanan ''Gündem Ötesi'' programında Hollywood yapımı ''Spectral'' filmindeki ''düşman'' karakteriyle ilgili çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.


MedyaRadar'da yer alan habere göre TRT 1 kanalında ekranlara gelen Pelin Çift'in sunduğu 'Gündem Ötesi' programında yorumlanan bu olay izleyenleri hayrete düşürdü.

Hollywood yapımı 'Spectral' filminde 'düşman' karakteriyle ilgili ortaya atılan iddia dikkat çekti...

DÜŞMAN FİGÜRÜ ERDOĞAN MI?

Hollywood yapımı 'Spectral' filminin 01:36:20 dakikasındaki sahnede ABD ordusunun yok ettiği düşman figürü gösteriliyor. Konuklar ve Pelin Çift, figürün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı andırdığını belirterek olaya farklı bir boyut getirdi.

FİLMİN KONUSU DA İLGİNÇ

Erdoğan'ı andıran görüntü kadar filmin konusu da ilginç... Filmde ABD askerleri sorun yaşadıkları o 'düşman' ülkeyi işgal etmek için bir plan hazırlıyorlar. Ancak söz konusu ülkede görülmedik bir düşmanla savaşıyorlar. Bu düşman öyle ki ancak özel cihazlarla görülebiliyor. Bunun için de elektromanyetik silahlar kullanıyor ve düşmanlarını görüntülüyorlar. En sonunda bu görünmez düşmanların hepsini öldürüyor. İşte o sırada görünmez düşmanan görüntüsü beliriyor. Tam 12 saniye sürüyor bu sahne...

Programdan görüntüleri izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
  • Bu Haberi