MEDYA HABERLERİ

Star TV, Nur Yerlitaş projesini iptal etti!

Star TV, Nur Yerlitaş projesini iptal etti!

Nur Yerlitaş’a en son “duruş”u Star TV sergiledi...

UçanKuş'ta yer alan habere göre şehitlerimiz için kullandığı akıl almaz sözlerden sonra hem toplumdan, hem de sanat dünyasından büyük tepkiler gören ve tüm bu olanlara rağmen açık açık özür dilemek ve en azından bir süre olsun sessizliğe çekilmek yerine, suçu başkalarına atmaya çalışan ve paylaşımlarına hız kesmeden devam eden ve de tepkileri hiç umursamaz bir tavır takınıp her davete (davetli-davetsiz) katılıp boy gösteren Nur Yerlitaş’a bu tavrından sonra en son “duruş”u ise Star TV sergiledi.

Nur Yerlitaş’ın, şehitlerimizle ilgili kullandığı inanılmaz, akıl almaz sözlerden sonra…

İŞTE O VİDEO (İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!)

Herkes çok net ve açık bir özür beklerken…

Tamamen umursamaz bir tavır takınan…

Hiçbir şey olmamış gibi paylaşımlarına devam eden…

Hatta, kendi söylediği sözler için başkalarını suçlamaya çalışan Nur Yerlitaş’a, bu tavrından sonra “en son duruş”u Star TV sergiledi.

Ve Star TV, uzun süredir Nur Yerlitaş’la yapmayı planladığı moda projesini iptal etti. Yerlitaş’ın bu konuda görüşmeler yaptığı yapımcısı da Nur Yerlitaş’ın tavırlarından sonra kendisiyle ilişkisini kesti. Ayrıca klip için birlikte çalıştığı Poll Production da ilişkilerini bitirdi ve noktayı koydu.

Bu arada Star TV, malum-vahim olaydan sonra Nur Yerlitaş’ın “Duymayan Kalmasın” programına konuk olarak katılmasını da veto ve iptal etmişti. Konuk olacağı programın bir gece öncesinde kendisine “iptal” kararı da kibarca bildirilmişti.

Ve hala biraz sessiz kalıp, bir süre kabuğuna çekileceğine, Bülent Ersoy ve menajer Haluk Şentürk’le bir çok başka insana savaş açan Yerlitaş’ın bu “hırçınlığı”nın ve meydan okumasının (topluma nasıl meydan okunur onu da çözemiyoruz) ne kadar süreceği de bilinmiyor.

Ve klasik bir lafı da adeta kendine yaşatıyor:

“İnsan ne yapıyorsa kendine yapıyor!..”

UÇANKUŞ
  • Bu Haberi