MAGAZİN HABERLERİ

Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu?

Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu?

Tarkan’ın eşi Pınar Hanım’ın ABD’de doğum yapacağı iddiası yalanlandı. Mega bebek ya Türkiye’de ya da Almanya’da dünyaya gelecek.

Takvim'in haberine göre geçtiğimiz gün baba olacağının müjdesini veren Tarkan'ın, 3 aylık hamile eşi Pınar Tevetoğlu ile doğum için ABD'ye gideceği iddia edilmişti. Doğum öncesinde Miami'deki Palm İsland'da kiraladıkları villaya yerleşecekleri konuşulan ikilinin yakın çevresi dedikoduları yalanladı. Megastar ile eşinin bebeklerini kucağına almak için ABD dışında 2 ülke üzerinde düşündüğü öğrenildi. Doğumun İstanbul'da gerçekleşmesini isteyen çiftin Almanya'ya da sıcak baktığı konuşuluyor. Her ikisi de Almanya'da doğup büyüyen ikiliden Pınar Tevetoğlu'nun tüm yakınlarının Duisburg'da olması da doğumun burada olacağı iddialarını kuvvetlendirdi. Herkes ikilinin bebeğinin cinsiyetini merak ederken dün Seda Sayan bombayı patlattı.

KADIRGALI'DAN BOMBA İDDİA

Ünlü sanatçı, aldığı duyumlara göre Tarkan ile Pınar Tevetoğlu'nun kız bebek sahibi olacağını söyledi. Bunun üzerine ünlü sanatçıya sosyal medyada tebrik mesajları yağdı. 45 yaşındaki ünlü şarkıcıya "Kız babası olmak sana çok yakışacak" yorumları geldi. Bu arada Tarkan'ın yakında başlayacak Avrupa turnesine hamile eşinin de gidip gitmeyeceği merak konusu.
  • Bu Haberi