MÜZİK HABERLERİ

Tuğçe Tayfur'a korsan şoku!

Tuğçe Tayfur'a korsan şoku!

Tuğçe Tayfur'un 17 Kasım'da piyasaya çıkacak yeni albümü “Babamın Şarkıları"ndaki tüm parçalar internete düştü! Sanatçı ve yapım şirketi tarafından durumun fark edilmesi üzerine yasal işlem başlatıldı.

Ünlü arabesk sanatçısı Ferdi Tayfur’un kızı, Tuğçe Tayfur’un dün raflardaki yerini alan albümü 'Babamın Şarkıları', müzik korsanlarının eline geçti.

Sanatçının 1 yıldır üzerinde özenle çalıştığı albümü, emek hırsızları tarafından albüm çıkmadan önce korsan internet sitelerine yüklendi.

Babasının doğum günü için özel olarak hazırladığı ve 1 yıllık özverili bir çalışmanın ardından piyasaya süreceği albümünün çalınması üzerine üzülen Tuğçe Tayfur yapım şirketi ile birlikte yasal işlemleri başlattı.

TUĞÇE TAYFUR’DAN BABASINA DOĞUM GÜNÜNDE ALBÜM SÜRPRİZİ

Tuğçe Tayfur “Babamın Şarkıları” ismini verdiği albüm ile babası Ferdi Tayfur’a büyük bir doğum günü sürprizi yaptı. İda Müzik ve Seyhan Müzik Gold etiketi ile çıkmış olan “Babamın Şarkıları” isimli albümde Emmoğlu, Ben de Özledim, Fadime’nin Düğünü gibi Ferdi Tayfur ile özdeşmiş olan şarkıları Selim Çaldıran yönetmenliğinde, batılı düzenlemeler eşliğinde söyledi.

Bu durum karşısında Ferdi Tayfur kızından kendi eserlerini dinleyince duygusal anlar yaşadı. 
  • Bu Haberi