UEFA Uluslar Ligi'nde Türkiye'nin rakipleri belli oldu
UEFA'nın A Milli Takım düzeyindeki yeni turnuvası UEFA Uluslar Ligi'nin kuraları İsviçre'nin Lozan kentinde çekildi.
Habertürk'te yer alan habere göre Türkiye Futbol
Federasyonu'nu kura çekiminde Başkan Yıldırım Demirören, 1.
Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı,
Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Aykaç, Genel
Sekreter Kadir Kardaş ve A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea
Lucescu temsil ediyor.
A LİGİ
1.GRUP: Hollanda - Fransa - Almanya
2.GRUP: İzlanda - İsviçre - Belçika
3.GRUP: Polonya - İtalya - Portekiz
4.GRUP: Hırvatistan - İngiltere - İspanya
B LİGİ
1.GRUP: Çekya - Ukrayna - Slovakya
2.GRUP: TÜRKİYE - İsveç - Rusya
3.GRUP: Kuzey İrlanda - Bosna Hersek - Avusturya
4.GRUP: Danimarka - İrlanda Cumhuriyeti - Galler
C LİGİ
1.GRUP: İsrail - Arnavutluk - İskoçya
2.GRUP: Estonya - Finlandiya - Yunanistan - Macaristan
3.GRUP: Kuzey Kıbrıs - Bulgaristan - Norveç - Slovenya
4.GRUP: Litvanya - Karadağ - Sırbistan - Romanya
D LİGİ
1.GRUP: Andorra - Kazakistan - Letonya - Gürcistan
2.GRUP: San Marino - Moldova - Lüksemburg - Belarus
3.GRUP: Kosova - Malta - Faroe Adaları - Azerbaycan
4.GRUP: Cebelitarık - Lihtenştayn - Ermenistan - Makedonya
A LİGİ
1.GRUP: Hollanda - Fransa - Almanya
2.GRUP: İzlanda - İsviçre - Belçika
3.GRUP: Polonya - İtalya - Portekiz
4.GRUP: Hırvatistan - İngiltere - İspanya
B LİGİ
1.GRUP: Çekya - Ukrayna - Slovakya
2.GRUP: TÜRKİYE - İsveç - Rusya
3.GRUP: Kuzey İrlanda - Bosna Hersek - Avusturya
4.GRUP: Danimarka - İrlanda Cumhuriyeti - Galler
C LİGİ
1.GRUP: İsrail - Arnavutluk - İskoçya
2.GRUP: Estonya - Finlandiya - Yunanistan - Macaristan
3.GRUP: Kuzey Kıbrıs - Bulgaristan - Norveç - Slovenya
4.GRUP: Litvanya - Karadağ - Sırbistan - Romanya
D LİGİ
1.GRUP: Andorra - Kazakistan - Letonya - Gürcistan
2.GRUP: San Marino - Moldova - Lüksemburg - Belarus
3.GRUP: Kosova - Malta - Faroe Adaları - Azerbaycan
4.GRUP: Cebelitarık - Lihtenştayn - Ermenistan - Makedonya