MÜZİK HABERLERİ

Unutulmaz şarkıya yepyeni yorum!

Unutulmaz şarkıya yepyeni yorum!

Önce 'Çaresiz' adlı düet şarkısıyla beğeni alan, ardından ‘Buraya Kadar’ isimli çalışması ile başarılı bir grafik çizen Ferhat Köse, şimdi de hepimizin çok sevdiği “Nazlanma” isimli şarkıyla karşımızda.

Sözleri Sezen Aksu ve Aşkın Nur Yengi’ye, müziği Aşkın Nur Yengi’ye ait olan Nazlanma isimli şarkıyı daha önce Aşkın Nur Yengi yorumuyla dinlemiştik. Düzenlemesini Serkan Balkan’ın yaptığı Nazlanma zamanın akışında kaybolmayacak kadar güzel bir şarkı.

Ferhat Köse’nin günümüz soundunda yeniden yorumladığı Nazlanma, eskisinden daha renkli, daha modern, ritmik bir şekilde yorumlandı.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının tek şarkısı olan Nazlanma’ya yönetmen Gökhan Özdemir tarafından yaz renkleriyle kalbinizi serinletecek bir klip çekildi.

Farklı ses rengi ve yorum tekniği ile kimsenin kayıtsız kalamayacağı Ferhat Köse'ye kavalda Eyüp Hamiş, bas gitarda Şentürk Öztaş, gitarda Selahattin Güzelel, vokallerde Murat Aziret ve Yonca Kocadağ eşlik etti. Şarkının mix ve masteringi Candar Köker yaptı. Fotoğraflarda Abbas Karacak imzası var. Single’ın kapak tasarımı ise Murat Köse’ye ait.
  • Bu Haberi