MAGAZİN HABERLERİ

Yasemin Özilhan bebek mi bekliyor?

Yasemin Özilhan bebek mi bekliyor?

Kızlarıyla denizde keyifli saatler geçiren iki çocuk annesi Yasemin Özilhan'ın göbeğini görenler 'Hamile mi?' yorumunu yaptı.

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre Yasemin Özilhan, Bodrum sezonunu açtı. Sosyetik güzel, önceki gün eşi İzzet Özilhan’ın Karayipler’de bulunan Virgin Adaları bayrağı taşıyan milyonluk yatında görüntülendi.

Türkiye'nin en zengin genç işadamlarından İzzet Özilhan'la eşi Yasemin Özilhan, tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Ünlü çift, önceki gün anne Emine Özilhan ve kızlarıyla Türkbükü açıklarında demirli lüks teknelerindeydi. Kızları Emine ve Mila ile denize giren Yasemin Özilhan'ın kusursuz fiziği dikkatlerden kaçmadı.

Kızlarıyla oyunlar oynayan 32 yaşındaki sosyetik güzel, denizin tadını çıkardı. Bu arada iş adamının milyonluk teknesindeki İngiliz sömürgesi olan Virgin Adaları bayrağı dikkat çekti.

Türk bayraklı gemilere uygulanan vergi indirimine rağmen Özilhan'ın halen yabancı bayraklı tekneye binmesi "Birçok zengin gibi İzzet Özilhan da bayrak konusunda uyanık davranıyor" dedirtti. 

Posta'da yer alan habere göre ise kızlarıyla denizde keyifli saatler geçiren iki çocuk annesi Yasemin Özilhan'ın göbeğini görenler 'Hamile mi?' yorumunu yaptı.
  • Bu Haberi