MAGAZİN HABERLERİ

Yatakta çekilen ihanet fotoğraflarına 30 milyon TL!

Yatakta çekilen ihanet fotoğraflarına 30 milyon TL!

Ünlü sanayici Mehmet Gazioğlu, 9 yıl önce evlendiği eşi Müge Gazioğlu hakkında ‘şiddetli geçimsizlik’ nedeniyle boşanma davası açtı.

Akşam'dan Neslihan Keskin'in haberine göre dava sürerken kocasının kendisini yabancı bir kadınla aldattığını iddia eden Müge Gazioğlu, ’Kilo verdi. Beni aldattı’ diyerek 30 milyon lira tazminat ve aylık 60 bin lira nafaka istedi.

Aldatma fotoğraflarına 30 milyon TL istedi!

Sabah'tan Ali Oktay'ın haberine göre ise ünlü iş adamı Mehmet Gazioğlu'nun kendisiyle aynı adı taşıyan yeğeni Mehmet Gazioğlu'nun boşanma davasına bir de tazminat talebi eklendi.

9 yıl önce evlendiği iki çocuk annesi Müge Gazioğlu, eşinin dava sürerken kendisini aldattığını gerekçe gösterip 30 milyon TL tazminat ve 60 bin TL nafaka istedi. Delil olarak da yatakta çekilen fotoğraflar olduğunu söyledi.

Dilekçesinde, kocasının, H. adlı yabancı bir kadınla birlikte olduğunu öne süren Müge Gazioğlu, "Bu kadınla zina etmesi sonrasında yatakta çekilmiş fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmıştır. Daha sonra bu kadınla aynı evde yaşadığını itiraf etmiş ve bu kadınla yatakta çekilmiş fotoğrafları paylaşarak müvekkilimi aramıştır" denildi.
  • Bu Haberi