MAGAZİN HABERLERİ

Yeşim Salkım: "Kendi bokunuzla kavga edin!"

Yeşim Salkım:

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım sosyal medya hesabından Seda Sayan'ın programına konuk olacağını açıkladı, ortalık karıştı.

MedyaRadar'ın haberine göre Seda Sayan’la yaşadığı polemiği geride bıraktığımız günlerde bitiren ve dostluk söylemleri dillendirmeye başlayan Yeşim Salkım, yorumculuk yaptığı magazin programını bitirmesinin ardından geride bıraktığımız akşam Seda Sayan’ın programına konuk olacağını açıkladı.

Bu sürprizi sosyal medya hesabından veren Yeşim Salkım konuk olacağı programla ilgili açıklamayı yaptıktan sonra takipçilerinden çok sayıda eleştiri aldı.

Sayan’la barışması eleştirilen Yeşim Salkım gecenin ilerleyen saatlerinde bu yorumlara sert bir yanıt verdi.

Bir takipçisinin ‘Gözümden düştün’ şeklindeki çıkışına ‘Ben senin ne zaman gözüne girdim de düşecek mişim?’ şeklinde bir yanıt veren Salkım aynı zamanda yine sert ifadelerin bulunduğu bir yazı da paylaştı.

Seda Sayan hakkında ağır sözler sarf etmişti:

YEŞİM SALKIM: "GÖNDERİRİM SENİ GELDİĞİN YERE" (VİDEO)

YEŞİM SALKIM: "KENDİMİ TAKSİM'İN GÖBEĞİNDE YAKARIM" (VİDEO)

İşte Salkım’ın o satırları: “Size diğerleri gibi olmak lazımmış bırak dert anlatmayı cevap bile vermiyorlar ne nefret dolusunuz! Gidin kocanızla karınızla çocuğunuzla işinizle uğraşın hadi… Yok size yorum hakkı benim sayfamda. Gidin kendi bokunuzla kavga edin edepsizler”


  • Bu Haberi